Baltijos berniukų krepšinio lygos etapas

Baltijos berniukų krepšinio lygoje, U13 grupėje, be Mažeikių sporto mokyklos dvylikamečių Renatos Martinkienės auklėtinių, varžosi dar 24 ekipos, suskirstytos į du pogrupius. Antrasis turas, kuriame varžėsi jaunieji mažeikiškiai, vyko Rygoje, mūsų ekipos varžovėmis buvo penkios komandos.
Mažeikiškiai pasirodė puikiai – viena po kitos buvo įveiktos Rygos „East Ball“, Maskvos „Jumball“, Marupės „Marupe“ ir Talino TTU ekipos. Sunkiausiai klostėsi rungtynės su Tbilisio „BC Hyundai“ krepšininkais, jas mūsų rajono atstovai laimėjo po atkaklios kovos – 38:34.
„Nors tradiciškai pietiečiai savo išsivystymu lenkia mus, šį kartą gruzinams kilo įtarimų, kad mes atsiuntėme vyresnę komandą. Teko aiškintis. Jie negalėjo patikėti, kad tokie jauni vaikai taip gerai žaidžia“, – pasakojo ekipos trenerė.
Užgrūdina žaidėjus

Pogrupyje, kur varžosi 13 komandų, Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai yra pelnę aštuonias pergales ir patyrę du pralaimėjimus. Jie pateko tarp stipriausių penkių savo pogrupio komandų ir užima antrąją vietą (pirmoje – Maskvos „Dinamo“ ekipa). Šis penketukas kitais metais susigrums su kito pogrupio stipriausiomis komandomis, tuomet paaiškės, kas iš kokios vietos startuos atkrentamosiose varžybose. Jose rungtyniaus 16 ekipų.
Mažeikiškių komanda taip pat varžosi ir dviejuose Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose – metais vyresnių krepšininkų pirmenybėse jiems kol kas ne itin gerai sekasi, o varžydamiesi su bendraamžiais jie visus nugalėjo – pelnė šešias pergales.

Šaltinis – santarve.lt