Vienuolikmečių išvyka į Latviją

Vienuolikmečiai Mažeikių sporto mokyklos futbolininkai tapo tarptautinio salės futbolo turnyro Vainodėje, kuriame varžėsi trys mūsų šalies ir penkios Latvijos komandos, nugalėtojais.

Turnyre, kur buvo žaidžiama penki prieš penkis po vieną 22 minutes trunkantį kėlinuką, jaunieji mažeikiškiai pogrupyje vienodais rezultatais 3:0 palaužė Klaipėdos „FM Koralą“ bei „FK Nice“ iš Rygos bei rezultatu 3:1 privertė pasiduoti „FK Liepoja“ bendraamžius.
Finale mūsų ekipa susikovė su vienuolikmečiais Palangos „FK Gintaras“ auklėtiniais ir atkaklios rungtynės, kuriose progų pelnyti įvartį turėjo abi ekipos, baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
Baudinių serijoje šaltakraujiškumą išlaikė mažeikiškiai Nerijaus Gudaičio auklėtiniai, kurie ją laimėjo rezultatu 3:2 ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Iš mūsų komandos geriausiai sekėsi  Nandui Šrėderiui, kuris buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju.  Komandos geriausias žaidėjas – vartininkas Džiugas Antanavičius.