Lietuvos jaunučių čempionatas

Šių metų Vasario 17-18 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių čempionatas . Jame varžėsi 32 pajėgiausi, 2003 metų gimimo, šalies berniukai ir tiek pat stipriausių mergaičių. Teisę dalyvauti šiame čempionate iškovojo ir du mūsų auklėtiniai: Irmantas Daukontas ir Amelija Nicytė.

Asmeninėse varžybose berniukų tarpe nugalėtoju tapo vilnietis Eligijus Kalrenbeek (tren. Hen Alon) rezultatu 3:1 Gytį Knezių iš Panevėžio (tren. Valdas Martinkus), trečiają vietą užėmė panevežietis, Martynas Glodenis, (tren. Valdas Martinkus), ketvirtąją vietą užėmė Šimonas Lukša iš Vilniaus (tren. Hen Alon).

Merginų tarpe nugalėjo vilnietė Emilija Riliškytė (tren. Jolanta Prūsienė) finale rezultatu 3:0 įveikusi savo seserį Korneliją Riliškytę (tren. Jolanta Prūsienė). Trečiąją vietą užėmė Laura Abaravičiūtė iš Vilniaus (tren. Aurelija Kybartaitė), ketvirtąją vietą užėmė Karolina Kuznecova, Akmenė (tren. Kęstutis Barauskas).

Kaip matote  asmeninėse varžybose mūsų sportininkams į prizininkų trejetą nepavyko patekti, bet  dvejetų varžybose I. Daukontas pasidabino net dviem medaliais. Mišriuose dvejetuose, poroje su vilniete Kornelija Riliškyte, iškovotas aukso medalis, vaikinų dvejetų varžybose, kartu su sostinės atstovu Luku Rimkumi, užimta trečioji vieta.
Pasak stalo teniso trenerio Raimondo Jackevičiaus, pasirodymas buvo neblogas.