Iš Rygos – tik su pergalėmis

Pirmojo etapo kovas Baltijos berniukų krepšinio lygoje pergalingai baigė Mažeikių sporto mokyklos 13-mečiai krepšininkai, treniruojami Renatos Martinkienės.
Paskutiniame ture Rygoje jaunieji mažeikiškiai iškovojo visas keturias pergales.

Sunkiausiai mažeikiškiams klostėsi rungtynės su Valmieros ir Suomijos „HoNsu“ bendraamžiais –laimėta tik 34:25 ir 46:37. Kitose dvejose turo rungtynėse mūsų rajono ekipos pranašumas prieš varžovus buvo akivaizdus – estų „Keila KK“ įveikta rezultatu 64:44, o Sankt Peterburgo „Nevskije Zvezdy“ – net 62:30.
„Labiausiai ir nuogąstavome dėl šių rungtynių, tačiau vaikinai sužaidė labai sėkmingai ir rusus įveikė be didesnio vargo. Šios keturios pergalės leido pakilti net į antrą turnyrinės lentelės vietą ir gauti palyginus silpnesnius varžovus pirmajame atkrentamųjų varžybų etape“, – sakė komandos trenerė.
Balandžio 6–8 dienomis Siguldoje vyks šios amžiaus grupės varžybų finalinis etapas, į kurį susirinks 16 komandų. Mažeikiškiai pirmame etape susikaus su penkioliktą vietą užėmusiu kolektyvu.
Savaitgalį į Rygą vyksta ir Vidmanto Berčio treniruojami vienuolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai – jie savo amžiaus grupėje žais paskutines Baltijos berniukų krepšinio lygos pirmojo etapo rungtynes.