Mažojo futbolo 2009 m. g. šalies vicečempionai

2017 metų, gruodžio pirmąją prasidėjęs Mažojo futbolo čempionatas,  balandžio 7 dieną  buvo užbaigtas Kaune, Kauno sporto halėje. Stipriausios vakarų, rytų , šiaurės ir pietų regiono komandos siekė, savo amžiaus grupėje, tapti geriausiomis Lietuvoje. Šiais metais mus pradžiugino mūsų 2009 metų gimimo auklėtiniai treniruojami Nerijaus Gudaičio, kurie netik tapo stipriausi vakarų regione, bet ir vieninteliai Mažeikių atstovai iš visų amžiaus grupių kurie prasimušė iki finalų.

Pirmasis laiptelis vedantis iki išsvajotos vietos prasidėjo pusfinalio dvikova su Alytaus SRC. Juo buvo žengta užtikrintai, komanda įveikta rezultatu 3:0. Toliau mūsų jau laukė finalo dvikova su FA-FK „Panevėžio“ ekipa kuri pirmajame pusfinalyje rezultatu 4:0 įveikė Ukmergės SC. Kovoje dėl pirmosios vietos panevėžiečiai taip pat įrodė savo pranašumą ir nugalėjo mus rezultatu 3:1. Priešininkams pavyko pirmiems pasižymėti, kas yra labai svarbu tokioms jaunoms komandoms. Nerijaus auklėtiniai susikūrė pakankamai progų rezultatui pakeisti, bet šį kartą pritrūko tikslumo.

Pralaimėjimas finale apkartino antrosios vietos pasiekimą, bet nesumenkino. Džiaugiamies, kad turim tokią stiprią komandą ir darnų kolektyvą, linkime kuo geriausių rezultatų ir ateityje.

Individualų prizą gavo  Ailandas Alonderis, kaip geriausias finalinio ketverto gynėjas.

Nei minutei nenutylantis tėvelių palaikymas vaikams buvo stipri paskata.