Trylikamečiai tvirtai žengė į A divizioną

Be pralaimėjimų 2017/18 metų sezoną žaidžianti U-13 komanda, nukeliavo iki B diviziono finalų.

Balandžio 13-14 dienomis Lazdijuose vyko Lidl – Moksleivių krepšinio lygos U13 vaikinų (gim.2005 m.) B diviziono finalinio ketverto turnyras. Dėl vienintelio kelialapio į kitų metų čempionato A divizioną ar galimybės pratęsti sezoną peržaidimuose be šeimininkų, kuriuos treniruoja treneris Ričardas Čepononis, į Lazdijus atvyko Šiaulių KA-Saulė – „ASKA“ (treneris Arūnas Kačerauskas), Vilniaus KM I (treneris Gintautas Regina) ir Mažeikių SM (trenerė Renata Martinkienė).

Pusfinalių barjerą užtikrintai įveikė Vilniaus KM I, kurie rezultatu 64:59 įveikė šiauliečius ir Mažeikių SM komanda nugalėjusi šeimininkus 69:46. Žinia, kad „B“ diviziono finaliniame ketverte visos rungtynės yra svarbios, todėl antrosios dienos runtynės buvo ypač atkaklios. Kova dėl trečiosios vietos, o tuo pačiu teisės susigrumti dėl vietos kitų metų A divizione, sėkmingiau susiklostė Šiaulių KA – Saulė – „ASKA“ komandai, kuri Lazdijų SC ekipą nugalėjo rezultatu 62:57.

Finalinės rungtynės vyko ypač atkakliai. Komandos nuolat kovojo taškas į tašką ir tik rungtynių pabaigoje, truputį tiksliau sužaidę mažeikiečiai namo išsivežė nugalėtojų apdovanojimus ir vietą kitų metų A divizione. Galutinis rungtynių rezultatas – Mažeikių SM 74:68 Vilniaus KM. Abiems komandoms sezonas dar nesibaigė. Mažeikiečiai dėl teisės žaisti šio sezono A diviziono ketvirtfinalyje susikaus su 8-tąją vietą užėmusia komanda, o vilniečių laukia kova dėl vietos kitų metų A divizone. Jų varžovai bus 11-ąją vietą reguliariame sezono užėmusi komanda.

Finalinio ketverto metu buvo renkamas simbolinis turnyro penketas:

Nojus Ribinskas (Lazdijų sporto centras)

Deividas Žukauskas (Šaulių KA -Saulė – „ASKA“)

Titas Pundikas (Vilniaus KM – I)

Algimantas Uščinas (Mažeikių SM, iš kairės trečias)

Dovydas Gricius (Mažeikių SM, iš dešinės  pirmas)

Turnyro organizatoriai Lazdijų sporto centras įsteigė ir naudingiausio žaidėjo prizą. Jis atiteko Mažeikių SM komandos žaidėjui Elvinui Nabažui( pirmas iš kairės ).