Devynmečių turnyras Ventspilyje

Jaunieji mažeikiškiai futbolininkai, dalyvavę Ventspilyje vykusiame dviejų dienų tarptautiniame turnyre, džiaugiasi nugalėtojų taure.

Į šiame Latvijos uostamiestyje vykusį „Ventspilio naftos terminalo“ taurės turnyrą susirinko dvylika Lietuvos ir Latvijos devynmečių komandų, tarp kurių buvo ir dvi Mažeikių sporto mokyklos 2009 metų gimimo vaikų ekipos, treniruojamos Nerijaus Gudaičio. Komandų, kurios buvo padalintos į du pogrupius, rungtynės truko vieną kėlinuką po 25 minutes, jos varžėsi šeši prieš šešis ketvirtadalyje futbolo aikštės.
Sėkmė šiame turnyre lydėjo pirmąją mažeikiškių ekipą, kuri pogrupyje vieną po kito palaužė Telšių, Palangos, Kuldigos, Jūrmalos ir Ventspilio bendraamžius. Finalinėje dvikovoje mūsų ekipa susikovė su kitame pogrupyje pirmą vietą užėmusia „FA Ventspils“ ekipa.

www.santarve.lt