Pavasarinis bėgimas 2018

Paskutinį balandžio mėnesio penktadienį Juodpelkio parke vyko Pavasarinis bėgimas – 2018m, kurį tradiciškai kasmet pavasarį organizuoja Mažeikių sporto mokykla ir Mažeikių sporto ir kultūros skyrius.

Bėgimuose dalyvavo netik pavieniai asmenys, bet ir organizacijos, prie jų taip pat  prisijungė svečiai iš užsienio ( Italijos, Slovakijos, Rumunijos, Vengrijos atstovai. Tarptautinis mainų projektas „COUNT MY IN). Stovyklos „Draugai“ ir Mažeikių bėgikų klubas „Penki kalnai“,netik papildė bėgikų gretas, bet ir prisidėjo prie organizavimo. Už ką jiems nuoširdžiausia padėka. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais bei nugalėtojų (I -oji vieta) taurėmis. Juos įteikė Mažeikių rajono savivaldybės kultūros ir sporto skyriaus specialistė Reda Guerrero.

Norime pasidžiaugti, kad noriai prisijungė sudalyvauti ir Mažeikių cerebrinio paralyžiaus dalyviai, mylintys sportą. Jie 100 metrų trasą įveikė specialiais triračiais.

Atvykusiems savo sesučių, broliukų bei tėvelių palaikyti mažiesiems sporto mylėtojams laiką skyrė ir pramogas dovanojo Mažeikių veikliųjų mamyčių klubo atstovės. Jų vadovė – Skaistė Rimkienė.

Didžiausias bėgikų būrys sudalyvavo 4000m bėgimo trasoje kurioje geriausią laiką pademonstravo – Benadek Nasrodi (Vengrija) gim. 1997 13,58s . Pirma vieta savo amžiaus grupėje.

Mažeikių sporto mokyklos lengvosios atletikos auklėtiniai savo amžiaus grupėse – Aurėja Bulošaitė
(11-12m) – I vieta, Martynas Balsys(13-14m) – I vieta., Gabija Baranauskaitė (13-14m)– I vieta., Kostas Akimovas (17-19m)– I vieta.

Jauniausia bėgimo dalyvė- Justė Raustytė, gim 2013m. – 200m įveikusi 2,08s.

Vyriausias bėgimo dalyvis- Antanas Šimkus, gim 1961m. Jo laikas 4000m bėgime 19,17s.

Visi bėgimo rezultatai. Spausti čia.

Už šventės įamžintas akimirkas dėkojame atvykusiems spaudos atstovams, fotografams, Mažeikių regioninei televizijai Roventa.

Žodžiai lieka  žodžiais,  kviečiame pasižiūrėti  Kazimiero Paulausko foto reportažą.