Šešiolikmečiai – vėl Baltijos lygos nugalėtojai

Skambiu akordu šį sezoną baigė Mažeikių sporto mokyklos šešiolikmečiai krepšininkai – prieš kelias savaites tapę šalies vicečempionais, šį savaitgalį šešiolikmečių grupėje jie tapo Baltijos berniukų krepšinio lygos nugalėtojais.

Paskutinis šešiolikmečių krepšininkų varžybų etapas vyko Talsų miestelyje Latvijoje. Reguliariajame čempionate iškovoję visas pergales, jaunieji Vlado Šulco auklėtiniai ketvirtfinalyje susitiko su Valmieros komanda, kurią įveikė rezultatu 95:46, po to pusfinalyje rezultatu 79:53 sutriuškino Estijos „KK Keilka“ ekipą ir pateko į finalą.
Lemiamoje dvikovoje su aikštės šeimininkais dėl nugalėtojų vardo mažeikiškiai pirmąją rungtynių pusę žaidė sunkiai – po pirmojo kėlinio atsiliko septyniais taškais, po antrojo sugebėjo išsiveržti vienu tašku į priekį. Antroje rungtynių pusėje mūsų ekipa jau nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir šventė pergalę rezultatu 68:55.
Mūsų ekipai 15 taškų pelnė Edgaras Preibys, 12 – Kasparas Bružas, 11 taškų – Jokūbo Rubino sąskaitoje.

 

www.santarve.lt