Turnyro nugalėtojų taurė – antrus metus iš eilės

Antrus metus iš eilės jaunieji mažeikiškiai futbolininkai tampa tarptautinio turnyro Latvijoje nugalėtojais.

Šis turnyras – paskutinis pasiruošimas stipriausių šalies komandų varžyboms, kurios vyks spalio pabaigoje.

Mažeikių sporto mokyklos devynmečiai futbolininkai, treniruojami Nerijaus Gudaičio, pernai dalyvavo tarptautiniame Ventspilio naftos terminalo taurės turnyre ir iškovojo pirmą vietą. Ir šiais metais jaunieji mūsų miesto atstovai nugalėtojų teisėmis buvo pakviesti į dvi dienas šiame Latvijos mieste vykusį turnyrą, kuriame vaikai žaidė šeši prieš šešis, o kėlinukas truko 22 minutes.
Turnyre varžėsi 12 komandų, jos buvo suskirstytos į pogrupius. Savo pogrupyje mažeikiškiai vieną po kito klupdė varžovus: rezultatu 3:0 įveiktos Ventspilio „Cerba“, Jūrmalos ir Klaipėdos FM komandos, 2:0 jie nugalėjo Jelgavos ir 3:1 Talsu sportininkus.
Kaip ir pernai, turnyro finale susitiko mažeikiškiai ir „Ventspils“ futbolininkai.
Kaip ir praėjusiais metais, mūsų komanda pirmavo lemiamose rungtynėse 2:0, likus žaisti minutei iki rungtynių pabaigos, praleido įvartį, tačiau, kitaip nei pernai, sugebėjo išlaikyti šį skirtumą, neleido išlyginti rezultato. Šį kartą baudinių mušti neteko, mažeikiškiai nugalėjo rezultatu 2:1.

 

www.santarve.lt