Jaunasis čempionas ruošiasi naujiems iššūkiams

Šis vasaris ilgam įsimins Gabijos gimnazijos antrokui Irmantui Daukontui, trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtiniui, – vasario 2-ąją jis iškopė į šalies jaunių stalo tenisininkų reitingo pirmą vietą, o sekmadienį šešiolikmetis tapo vienu jauniausiųjų rajono stalo teniso čempionų.
Apie titulą negalvojęs

16-os metų I. Daukontas šalies aukščiausios lygos komandinėse pirmenybėse kovoja su vyrais, atstovaudamas „Vijurko-2“ komandai, žaidžia įvairaus rango turnyruose. Tačiau apie tai, kad taps vienu jauniausių rajono čempionų, įveikdamas amžiumi ir sportine patirtimi jį lenkiančius stalo tenisininkus, Irmantas sakė net negalvojęs.
„Jeigu sąžiningai, apie prizinę vietą pagalvodavau, juolab kad sausį šalies taurės etape tarp vyrų likau trečias“, – kalbėjo moksleivis.
Tam, kad pirmauja reitinge tarp Lietuvos aštuoniolikmečių, sportininkas išskirtinės reikšmės neteikia – aukščiausioje lygoje jam teko kovoti su stipriais žaidėjais, ne vieną jų įveikė, tai ir davė reitingo taškų.

www.santarve.lt