Jaunieji futbolininkai – stipriausių turnyro dalyvių penketuke

Sportinė fortūna jauniesiems Sporto mokyklos futbolininkams sutrukdė prasibrauti į „Ateities Cup“ stipriausių komandų ketvertuką. Tarptautiniame „Ateities Cup“ futbolo turnyre dalyvavę dešimtmečiai mažeikiškiai futbolininkai pelnė penktą vietą.

Šaltas dušas padėjo

Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Nerijus Gudaitis, šiemet dalyvavo dviejuose tarptautiniuose futbolo turnyruose. Prieš kelias savaites Minske mažeikiškiai liko penkiolikti. Savaitgalį jie tris dienas varžėsi „Ateities Cup“ turnyre, kuris vyko Vilniuje.
Į sostinę suvažiavo 24 ekipos iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, atvyko garsių klubų auganti pamaina: iš Ukrainos – Kijevo „Dinamo“, iš Italijos – Turino „Juventus“ jaunieji futbolininkai.
Pirmosiose turnyro rungtynėse, pasak trenerio, jo auklėtiniai gavo „šalto dušo“ – Vilniaus Baltijos futbolo akademijos ekipai buvo pralaimėta net 0:5.
Šis pralaimėjimas supurtė vaikus ir po to pogrupyje jie sužaidė vienas geriausių rungtynių – 2:1 ir 5:1 buvo įveiktos Kijevo „Dinamo“ bei Minsko „Junior“ ekipos, iškovota pirma vieta pogrupyje ir kelialapis varžytis tarp stipriausių šešių turnyro komandų.

Pritrūko stabilumo

Antrajame turnyro etape mažeikiškiams sekėsi permainingai: pralaimėta rezultatu 1:2 „Minsk-2“ ekipai ir 0:4 nusileista Kauno „SM Taurui“, o dvikovoje dėl penktos vietos 4:1 įveiktas Liepojos klubas.
Mažeikiškiai liko penkti, o turnyre triumfavo Turino „Juventus“, finale 6:0 įveikęs kauniečius.