Juodpelkio parke vyko 2016 m. pavasarinis bėgimas

Balandžio 23 d., šeštadienį, prie Mažeikių miesto centrinio stadiono (Juodpelkio parke) vyko Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus bei Mažeikių sporto mokyklos organizuotas 2016 m. pavasarinis bėgimas, skirtas Mažeikių sporto mokyklos 55-erių metų jubiliejui paminėti.

Bėgimas parko takeliais aplink tvenkinius organizuojamas jau antrą pavasarį.
Renginyje apsilankė Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės tarybos narys Martynas Matkevičius ir Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.
Oro sąlygos bėgimui buvo puikios, tad į renginį susirinko gausus būrys dalyvių ir palaikyti jų atvykusių žiūrovų. Dalyvavo 83 bėgikai iš Šilalės sporto mokyklos, Viekšnių gimnazijos, Latvijos Respublikos, Saldus miestelio, kiekviename bėgime dalyvaujantis klebonas Antanas Šimkus iš Veiviržėnų, Mažeikių sporto mokyklos, kitų mokyklų sportininkai bei miesto gyventojai, neabejingi bėgimui.
4000 metrų bėgime pergalę iškovojo sportininkas iš Viekšnių – Airidas Žiemelis.
Vyriausiam bėgimo dalyviui Vaclovui Morkaičiui – 55-eri, jauniausiai dalyvei Lianai Eibutytei– ketveri, bėgusiai 200 metrų distanciją.
Bėgikai, iškovoję 4–6 vietas, apdovanoti diplomais, 1–3 vietos laimėtojams atiteko medaliai ir taurės, kuriuos įteikė Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.
Suaugusieji, o labiausiai mažieji bėgimo dalyviai džiaugėsi „Burbuliatoriumi“, prekybos centras „Grūstė“ mažiesiems nugalėtojams skyrė prizus, o Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Buknaičių seniūnaitijos seniūnaitis Alvydas Budžys vaišino visus renginio dalyvius arbata ir gardžiomis vaišėmis.

 

Rezultatai: Pavasarinis bėgimas 2016m.