Jaunieji krepšininkai sezoną baigė Rygoje

Pirmajame savo sportinėje karjeroje tarptautiniame turnyre sudalyvavo Mažeikių sporto mokyklos dešimtmečiai ir vienuolikmečiai krepšininkai. Pastarieji parsivežė trečios vietos laimėtojų taurę.

Trijose Rygos sporto salėse vyko tarptautinis „Marupe Cup“ jaunųjų krepšininkų iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos ir Latvijos turnyras. Tarp trisdešimt dviejų ekipų, kuriose buvo žaidžiama trijose amžiaus grupėse, varžėsi ir vienuolikmečiai Renatos Martinkienės treniruojami sportininkai bei dešimtmečiai Jono Raudonio auklėjami krepšininkai.
Sėkmė šiame turnyre lydėjo vienuolikmečius, kurie varžėsi tarp dvylikos ekipų. Pogrupyje jaunieji mažeikiškiai dviejų taškų skirtumu nugalėjo ir nusileido dviems Rygos ekipoms, po to atkrentamosiose varžybose nužygiavo iki pusfinalio, kur pralaimėjo latviams, o kovoje dėl trečiosios vietos penkiais taškais įveikė Rygos „Juga“ krepšininkus bei iškovojo taurę ir medalius.