Plaukikų sezonas baigiasi

Klaipėdos „Gintaro“ baseine vyko Lietuvos vaikų pavasario plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo devyniolika plaukikų komandų iš visos Lietuvos. Šiose varžybose dalyvavo ir Mažeikių plaukimo komanda, kurią sudarė Tomas Vitkevičius, Lukas Petkevičius, Vilius Vilius, Adomas Zaborskis, Tautvydas Žiauga, Ugnė Montrimaitė, Livija Balsytė, Austėja Stonkutė, Austėja Baltmiškytė, Aistė Končiūtė bei Kotryna Virketytė. Trenerių Jurijaus Stekolnikovo ir Linos Beresnevičienės paruošta ekipa užėmė keturioliktą vietą.
Geriausiai iš mažeikiškių plaukikų pasirodė Tomas Vitkevičius, kuris, plaukdamas 100 metrų nugara, pasiekė minutės ir 11,14 sekundės rezultatą. Iki apdovanojimų pakylos pritrūko vos žingsnio – iškovota ketvirtoji vieta. Į dešimtuką pateko Lukas Petkevičius, užėmęs aštuntąją vietą, tarp merginų geriausiai pasirodė Austėja Stonkutė ir Livija Balsytė.
Paskutinėmis balandžio dienomis vyko tradicinės plaukimo varžybos „Mažeikių pavasaris – 2016“, kuriose dalyvavo apie 80 plaukikų iš Telšių ir Mažeikių. Šiose varžybose mažeikiškiams sekėsi labai gerai – iškovota nemažai medalių.