Sporto aikštelės atidarymas

Spalio 4 dieną, šalia Mažeikių sporto mokyklos esančioje futbolo aikštelėje rinkosi jaunieji futbolininkai, mokiniai iš Ventos progimnazijos, treneriai, mokyklos administracija ir svečiai, atvykę pasveikinti futbolo aikštelės atnaujinimo šventės. “Futbolas yra menas, kurį gali sukurti ne kiekvienas. Žaisdamas futbolą turi atiduoti savo sielą, turi žaisti kaskart vis geriau ir geriau. Žaidime turi palikti dalelę savęs. Futbolas – sporto šaka Nr.1 pasaulyje. Jį žaidžia ir jauni ir seni, ir vyrai ir moterys…”- tokiais žodžiais pradėjo futbolo aikštelės atnaujinimo šventės vedančiosios.

 Kadangi aikštelė susilaukė didelio susidomėjimo  ir joje žaisdavo ne tik sporto mokyklos sportininkai, bet ir “Ventos” progimnazijos mokiniai, bei aplinkinių kiemų gyventojai, – per laiką stipriai susidėvėjo, tapo nebesaugi. Lietuvos futbolo federacijos dėka ši aikštelė atnaujinta ir galės vėl priimti visus, norinčius sportuoti ir žaisti futbolą. Mažeikių sporto mokyklos aikštelės atidarymo proga, atvyko pasveikinti Lietuvos futbolo federacijos atstovas – Egidijus Velička, Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas, kurie mokyklai ir jauniesiems futbolininkams padovanojo po maišą naujų futbolo kamuolių. Sveikinimo žodžius tarė ir atvykusi Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Mažeikių švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, bei sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius. Atidarydami atnaujintą futbolo aikštelę, garbūs svečiai perkirpo juostelę ir kiekvienas spyrė futbolo kamuolį į aikštelės vartus. Mažeikių sporto mokyklos direktorius atsidėkodamas už aikštelės atnaujinimą, Lietuvos futbolo federacijos atstovui Egidijui Veličkai įteikė padėkos raštą.  Atidarius sporto aikštelę, jaunųjų futbolininkų komanda, vadovaujama futbolo trenerio Nerijaus Gudaičio, pademonstravo futbolo žaidimą.