Sezoną jaunieji futbolininkai baigė pergalingai

Paskutinis šiais metais futbolo turnyras Mažeikiuose lauko sąlygomis skambiu pavadinimu „Mes mylime futbolą“ baigėsi įtikinama Mažeikių sporto mokyklos septynmečių pirmosios komandos pergale bei puikiu įvarčių skirtumu.

Suskirstytos į dvi grupes

Šešiolika iš Vakarų Lietuvos į turnyrą atvykusių regiono komandų, tarp kurių rungtyniavo ir trys vietos sporto mokyklos ekipos, pagal pajėgumą buvo suskirstytos į dvi grupes – pirmajame aštuntuke varžėsi žaidėjai, kurie jau ilgiau lanko treniruotes ir yra pažengę futbole, antrajame – vaikai, kurie šį žaidimą pradėjo kultivuoti tik prieš kelis mėnesius ar savaites.
Pastarųjų komandų rezultatai net nebuvo fiksuojami, svarbiausia buvo, kad vaikai pajustų futbolo turnyro dvasią.
Stipriausiųjų aštuntuke puikų rezultatą parodė Nerijaus Gudaičio treniruojama pirmoji septynmečių ekipa – finale jaunieji mažeikiškiai rezultatu 5:0 sutriuškino Gargždų „Bangos“ pirmąją ekipą, o per visą turnyrą pelnė net trisdešimt įvarčių, nepraleidę nė vieno į savo vartus.

Dar vienas turnyras lauke

Naudingiausius komandų žaidėjus organizatoriai paskatino prizais – pirmojoje ekipoje juo pripažintas Gintas Čiginskas, antrojoje – Matas Jankauskas, trečiojoje – Emilijus Zamalskas.
„Iš nugalėtojų ekipos taip pat norėčiau išskirti Ailandą Alonderį ir Elingą Najulį, kurie labiausiai ir prisidėjo prie tokio sėkmingo ekipos pasirodymo, jie dažniausiai ir įveikdavo varžovų gynybą bei vertė juos imti kamuolius iš vartų.