Sporto mokykla pagerbė geriausius auklėtinius

Septynioliktą kartą Mažeikių sporto mokykla išrinko geriausių ir perspektyviausių auklėtinių dešimtukus bei surengė jų pagerbimo šventę.

Renginyje – vis daugiau svečių

Mažeikių sporto mokykla geriausių mokinių dešimtuką rinko jau septynioliktą kartą.
Vakaronė su Kalėdu seneliu ir dideliu būriu svečių vyko „Ventos“ progimnazijos sporto salėje.
„Anksčiau į šventę susirinkdavo  tik sportininkai ir jų treneriai, bet ir tada jau vargiai sutilpdavome savose patalpose. Dabar paprasčiausiai nebetelpame, nes vaikus nori pasveikinti ir jų tėveliai, draugai. Pernai šioje salėje minėjome Sporto mokyklos 55-metį, renginys pavyko, tad nusprendėme vėl sukurti panašią atmosferą ir taip pagerbti geriausius šių metų mokyklos sportininkus“, – Sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius.