Baseinų takeliuose – sėkmingi mažeikiškių startai

Jauniesiems mūsų miesto plaukikams pastarieji savaitgaliai buvo užimti – vyko varžybos. Nemažai jų planuojama ir ateityje.

Pradinukai grįžo su medaliais

Pradinių klasių moksleiviai, lankantys Mažeikių sporto mokyklos plaukimo treniruotes, dalyvavo Telšių miesto vaikų plaukimo varžybose „Auksinė žuvelė – 2017“, jose rungtyniavo dar keturios komandos: iš Telšių, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių.
Tarp mažeikiškių geriausiai pasirodė jauniausios plaukikės: Akmėja Mažrimaitė, užėmusi dvi pirmas vietas ir triumfavusi 25 metrų distancijose, plaukiant laisvu stiliumi ir nugara, bei antrąją vietą toje pat distancijoje laisvu stiliumi pelniusi Viltė Džiaugytė.
Antrąją vietą užėmė ir Rusnė Dargenavičiūtė, plaukiant 50 metrų distanciją krūtine, du bronzos medalius pelnė šioje distancijoje krūtine ir peteliške plaukusi Smiltė Beresnevičiūtė.
Tarp berniukų geriausiai pasirodė Gerardas Daubaris – plaukdamas 25 metrus nugara, tarp 22 plaukikų jis buvo septintas.