Šeimų plaukimo varžybose pralaimėjusiųjų nebuvo

Neįprastos, bet jau tradicinėmis tampančios šeimų plaukimo estafečių varžybos šiemet sulaukė nemažai dalyvių ir sirgalių.

Varžėsi šeimyniniai duetai

Mažeikių sporto mokyklos plaukimo baseine jau antrą kartą vyko tradicinėmis tampančios šeimų plaukimo varžybos. Šeimų du estafetiniai plaukimai po 25 metrus vyko trijose grupėse: moteriška (mergaitė+moteris) grupė, mišri (mergaitė+vyras arba berniukas + moteris) ir vyriška (berniukas + vyras).
Moteriškoje grupėje, kurioje varžėsi keturios komandos, geriausią laiką (32,48 sekundės) parodė dukra ir mama Ugnė Montrimaitė ir Inesa Durčaitė, aplenkusios Anželikos ir Ninos Rogožinų duetą bei trečiąją vietą užėmusias Mariją Brazauskaitę ir Dianą Kryžiuvienę.
Mišrioje grupėje, kaip ir praėjusių metų turnyre, greičiausi buvo dukterėčia Kotryna Virketytė ir dėdė Kęstutis Baltmiškis, distanciją įveikę per 32,23 sekundės, ir vėl aplenkę antroje vietoje likusius Austėją Baltmiškytę ir Egidijų Baltmiškį.
Tarp aštuonių dalyvavusių mišrių komandų treti liko varžybų naujokai Akmėja Mažrimaitė ir Mindaugas Mažrimas.

Sulaukė triukšmingo palaikymo

Vyriškoje grupėje nugalėtojais tapo sūnėnas Mantas Nabažas ir dėdė Kęstas Pocevičius, parodę  geriausią varžybų rezultatą – 29,47 sekundės. Antrąją vietą užėmė praėjusių metų nugalėtojai Edvinas ir Andrius Sernovai, trečiąją – Kasparas ir Gvidas Stonkai. Šioje grupėje varžėsi devynios komandos.
„Susirinko daugiau kaip dvidešimt estafečių komandų, jas triukšmingai palaikė baseino prieigas užpildęs gausus žiūrovų būrys, sukurta ypatinga varžybų atmosfera – tai verčia planuoti ir trečiąsias varžybas. Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojome diplomais, o atminimo diplomai įteikti visiems varžybų dalyviams“, – sakė šių varžybų sumanytojai ir organizatoriai, plaukimo mokytojai Jurijus Stekolnikovas ir Lina Beresnevičienė.

Šeimų plaukimo varžybų protokolas 2017-04-12