Ir Vilnių, ir Kauną pranokę Mažeikių krepšininkai laimėjo Lietuvos U15 čempionatą

Mažeikių sporto mokyklos komanda tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunučių U15 vaikinų čempionato laimėtoja. Mažeikiškiai finalo mače 61:57 įveikė Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ ekipą.

      Nugalėtojus į priekį vedė Edgaras Preibys, kuris surinko 28 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Kasparas Bružas pridėjo 22 taškus ir sugriebė 14 kamuolių. „Aisčių“ ekipoje Dominykas Stenionis įmetė 19 taškų, Einartas Aleksonis – 12, o Vincas Aleknavičius – 11. Trečiąją vietą iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos ekipa, kuri 72:69 palaužė Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos komandą „Blancomet“. Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 24 taškus ir atkovojo 21 kamuolį. Ignotas Ražanas ir Tautvilas Tubelis surinko po 11 taškų. „Marčiulioniukų“ ekipoje Hubertas Pivorius ir Augustas Marčiulionis pelnė po 16 taškų. Simbolinis penketas Kasparas Bružas (Mažeikių SM) Edgaras Preibys (Mažeikių SM) Dominykas Stenionis (Kauno KM “Aisčiai”) Ąžuolas Tubelis (Vilniau KM I) Augustas Marčiulionis (Š. Marčiulionio KA I – “Blancomet”)

     Pirmieji į finalą iškopė Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai, kurie pusfinalyje 78:66 įveikė Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos komandą „Blancomet“. Nugalėtojų gretose Edgaras Preibys pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Kasparas Bružas surinko 18 taškų, o Jokūnas Rubinas – 14. Š.Marčiulionio KA ekipoje Hubertas Pivorius surinko 17 taškų, Emilis Butkus – 15, o Julius Vaitkus – 12. Antrame dienos pusfinalyje Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“ 77:70 įveikė Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą. Kauniečius į pergalę vedė Dominykas Stenionis, kuris surinko 24 taškus. Joris Mulvinskas pelnė 20 taškų, o Liudas Tauperis – 12. Vilniaus KM ekipoje Ąžuolas Tubelis pelnė 29 taškus ir atkovojo 19 kamuolių, Donatas Dobravolskas surinko 12.