“Mažeikių ruduo-2017” ir “IMPEKA CUP-2017”

Rugsėjo 16-17 dienomis, Mažeikių Centriniame stadione buvo surengti du futbolo turnyrai. Į šeštadienio turnyrą pavadinimu “Mažeikių ruduo-2017″ sugužėjo 16-ka , 2008-2009 metų berniukų komandų. Pas mus svečiavosi: Šiaulių FA , Panevėžio FA, Plungės FK “Babrungas”, Telšių FC “Džiugas”, Palangos FK “Gintaras”, Klaipėdos FM, Kuršėnų SM atstovai. Prizininkais , A kvalifikacijos komandų tarpe, tapo : I – “SM -2009” Mažeikiai, II-FK “Atmosfera”, III- Palangos FK “Gintaras”. B kvalifikacijoje geriausi buvo: I- Klaipėdos FM-2, II- Šiaulių FA-2, III- Panevėžio -FA2.

 

Antrąją savaitgalio dieną 2009-2010 metų gimimo jaunieji sportininkai varžėsi dėl UAB “IMPEKA” įsteigtų apdovanojimų, “IMPEKA CUP-2017” turnyre. Jame dalyvavo: Klaipėdos FK “Koralas”, Kretingos SM, FC “Vainode”(Latvija), Šiaulių FA , Panevėžio FA, Plungės FK “Babrungas”, Telšių FC “Džiugas”, Palangos FK “Gintaras”, Klaipėdos FM, Kuršėnų SM,  FK “Atmosfera”. Organizacijos delegavo viso 20 komandų. A kvalifikacijos ekipų tarpe prizininkais tapo : I – Telšių FC “Džiugas”, II – Panevėžio FA”, III – “SM -2009” Mažeikiai. B kvalifikacijoje geriausi buvo: I – “SM2 -2009” Mažeikiai, II – FK “Atmosfera”, III –  FC “Vainode”(Latvija).

 

Sveikiname nugalėtojus. Dėkojame visiems dalyviams už bendradarbiavimą ir gerai praleistą laiką.