2005m. krepšininkų išvyka į Klaipėdą


Renatos Martinkienės  treniruojami dvylikamečiai auklėtiniai, dalyvavo Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame krepšinio turnyre .

 

Tris dienas, rugsėjo 29 – spalio 1 , “Tobula instaliacija” turnyre, 44-rios komandos, suskirstytos į skirtingas amžiaus grupes, rungėsi dėl geriausiųjų vardo, tarp kurių buvo svečių iš  Latvijos ir Rusijos. Pirmose pogrupio rungtynėse mūsų komandai teko pripažinti praėjusio sezono „Pirmojo iššūkio“ čempionato bronzininkų,  Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinių pranašumą , po to dviejose atkakliose dvikovose palaužėme Rygos ir Ventspilio bendraamžius. Pogrupyje užėmę antrą vietą, mažajame finale rezultatu 52 :29 įveikėme Gargždų komandą.

 

Galutinis 2005 metų  grupės išsidėstymas:

1 – Kauno “Perkūnas KM”
2 – Klaipėdos KM
3 – Mažeikių SM
4 – Gargždų SM
5 – Palangos SC
6 – Ventspils (Latvija)
7 – Riga (Latvija)
8 – Kaliningradas