Jauniausi plaukikai pasidabino medaliais

Dvi dešimtys pačių jauniausių Mažeikių sporto mokyklos plaukikų, kuriuos treniruoja Lina Beresnevičienė ir Jurijus Stekolnikovas, dalyvavo Telšių miesto vaikų plaukimo varžybose „Auksinė žuvelė 2018“.

Po varžybų, kuriose mažeikiškiams teko rungtyniauti su Telšių ir Šiaulių atstovais, mūsų rajono plaukikai džiaugėsi septyniais pirmos vietos apdovanojimais: po du kartus nugalėjo Darija Bulaeva ir Ilja Tikhanovas, kurie varžėsi jauniausiųjų grupėje, tris pirmos vietos medalius pelnė ir vyresnės mergaitės, kurios 50 metrų distanciją plaukė peteliške, krūtine ir laisvuoju stiliumi: Viltė Džiaugytė, Vilija Zvėgaitė ir Akmėja Mažrimaitė.
Antrosios vietos medalius pelnė A. Mažrimaitė, Augustė Vainutytė, Irma Milieškaitė ir Orestas Pilipavičius. Pastarasis plaukikas, kaip ir Vakaris Kryževičius, pasidabino dar ir bronzos apdovanojimu.

 

www.santarve.lt